بازگشت به صفحه قبل
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: 

قابلیت جدید واتس اپ

واتس‌آپ همواره مشغول تست قابليت‌هاي جديد است و غالبا پيش از عرضه اين امکانات اخباري پيرامون آن‌ها منتشر مي‌شود. يکي از قابليت‌هاي جديدي که اميدواريم در آينده شاهد عرضه آن در واتس‌آپ باشيم اين است که کاربران بتوانند از يک حساب‌کاربري بر روي چندين دستگاه مختلف استفاده کنند. گزارش اخيرا منتشر شده توسط وبسايت WABetaInfo تائيد مي‌کند که واتس‌آپ اکنون مشغول تست اين قابليت جديد است؛ قابليتي که به کاربران امکان مي‌دهد تا از يک حساب کاربري واتس‌آپي بر روي حداکثر 4 دستگاه مختلف استفاده کنند. در همين راستا اکنون واتس‌آپ بر روي رابط کاربري جديد برنامه با قابليت مديريت کليه دستگاه‌هاي متصل کار مي‌کند.
رابط کاربري جديد به کاربران واتس‌آپ امکان مي‌دهد تا در صورت نياز دستگاه‌هاي جديدي را به اکانت خود اضافه نموده و يا در مواقع لزوم تعدادي از آن‌ها را حذف نمايند. به منظور افزودن دستگاه‌هاي جديد به حساب‌کاربري واتس‌آپ کاربر بايستي از کد دريافتي خود از طريق SMS يا چت واتس‌آپ استفاده کند. اين فرآيند هنوز نهايي نشده است؛ چرا که واتس‌آپ کماکان روي مشخصه فوق کار مي‌کند. اما اين روش احتمالا آسان‌ترين و ايمن‌ترين راهکار در مقطع کنوني به‌شمار مي‌رود.
گزينه جديد جهت افزودن چندين دستگاه به يک حساب‌کاربري مشابه در واتس‌آپ هنوز در هيچ‌کدام از ورژن‌هاي بتاي اين برنامه قابل دسترس نيست. اما رابط کاربري جديد پيرامون دستگاه‌هاي متصل به اکانت در يکي از ورژن‌هاي بتاي برنامه رويت شده است.