بازگشت به صفحه قبل

نصب دوربین مداربسته

امروزه وقوع جرم در سراسر جهان روندي افزايشي دارد و با توجه به اينکه کشور ما نيز از اين قاعده مستثنا نيست بنظر مي رسد يکي از بهترين راه حلها براي از بين بردن اين نگراني، نصب دوربين مداربسته مناسب در خانه ، محل کار و اطراف شما است.
 
انواع مختلفي از سيستم هاي امنيتي مبتني بر دوربين مداربسته در بازار وجود دارد و فروش و نصب دوربين مدار بسته در انواع مختلف توانسته نياز تمامي افراد را پوشش دهد.
 
انتخاب نوع مناسب دوربين مداربسته ارتباط زيادي به کاربرد شما از اين سيستم ها دارد و براي انواع مختلف ساختمان هاي اداري ، تجاري ، مسکوني و کارخانجات متفاوت است.
 
فروش و نصب دوربين هاي مدار بسته در انواع مختلف مانند ضبط تصوير ، ضبط صدا به همراه تصوير ، دوربين هاي مداربسته پنهان و غيره وجود دارند.
 
دوربين هاي مدار بسته اين آرامش را مي دهند که هميشه يک چشم براي مراقبت از شما وجود دارد و همين موضوع سبب افزايش تقاضا براي نصب دوربين مداربسته در سالهاي اخير شده است
 
به لطف وجود دوربينهاي مدار بسته ما مي توانيم بطور پيوسته موقعيت مورد نظر خود را ببينيم و بررسي کنيم و همچنين مي توانيم به آرشيو ويديوهاي قبلي ضبط شده دسترسي داشته باشيم.
 
فروش دوربين مداربسته مختلف توانسته مزاياي زيادي را براي مکانهايي که در آن نصب شده اند، ارائه دهد
 
مزاياي استفاده و نصب دوربين مدار بسته
 
بازدارندگي از وقوع جرم
شايد مهمترين مزيت نصب دوربين مداربسته همين موضوع باشد بدون شک مي توان گفت که داشتن دوربين مدار بسته در ساختمان به عنوان يک عامل بازدارنده براي سارقان و افراد سودجو خواهد بود.
 
نظارت بر عملکرد و فعاليت افراد
سيستم هاي دوربين مداربسته شما را قادر مي سازند تا نظارت کاملي بر عملکرد و فعاليت افراد و هر آنچه در محل نصب دوربين ها اتفاق مي افتد داشته باشيد.
 
‌استفاده به عنوان مدرک و ابزاري براي جمع آوري شواهد
در يک حادثه ناگوار يا وقوع يک جرم ، داشتن يک سيستم دوربين مدار بسته واقعا کمک کننده خواهد بود ، زيرا دوربين مداربسته بهترين و ارزانترين راهکار براي جمع آوري اطلاعات است .
 
‌کمک به ايجاد سوابق
بنظر ايده ي خوبي است که سوابق ورود و خروج افرادي را که وارد ساختمان شما مي شوند را داشته باشيد با اين کار مي توانيد اطمينان حاصل کنيد که همه چيز به درستي در حال انجام است. و در صورت بوجود آمدن حوادث ناگوار مراجعه به دوربينهاي مدار بسته کمک شاياني به شما خواهد کرد.

نصب دوربين مداربسته
کاهش هزينه و ريسک
مشاهده کامل محل مورد نظرتان و ضبط وقايع به عنوان آرشيو و همچنين دسترسي آنلاين از راه دور توسط مالک ، خطرات را کاهش مي دهد و از وقوع حوادث زيان باري مانند سرقت، آتش سوزي، خرابکاري و غيره جلوگيري مي کند.
 
مانيتورينگ مناطق با ريسک و خطرات احتمالي بالا
دوربين هاي مدار بسته مي توانند در مناطقي که خطراتي از جمله آتش سوزي ، دماي بسيار بالا و يا بسيار پايين ، وجود حيوانات خطرناک و بطور کلي شرايطي که امکان حضور مستقيم انسان وجود ندارد و يا بسيار خطرناک است ، نصب شوند و مي توان با نصب دوربينهاي مدار بسته در آن مناطق، خسارت احتمالي را کاهش داده و در صورت وقوع حوادث نيروهاي کمکي از جمله اورژانس و آتش نشاني را بلافاصله از اين موضوع آگاه ساخت.
 
کمک به شما جهت مراقبت از کودکان و افراد سالخورده
با استفاده از سيستم دوربين مدار بسته در خانه مي توانيد ايمني فرزندان و سالمندان خود را کنترل کنيد. علاوه بر اين، شما مي توانيد خدمتکار خود را تحت نظر داشته باشيد و اطمينان حاصل کنيد که همه چيز بصورت عادي در جريان است.
 
‌کنترل دفتر کارتان از هر نقطه
اگر نمي توانيد تمام وقت در دفتر کار خود باشيد، اما مي خواهيد بدانيد چه اتفاقاتي در شرکتتان مي افتد، سيستم هاي امنيتي مي تواند به شما کمک کند تا از همه اتفاقاتي که در محل کارتان مي افتد آگاه باشيد ؛ علاوه بر اين کارکنان شما هم وقتي بدانند که شما بر روي عملکرد آنها نظارت داريد عملکرد بهتري خواهند داشت و در واقع دوربين هاي امنيتي به شما در جهت نظارت بهتر بر روي کارکنان سازمانتان کمک خواهند کرد.
 
افزايش احساس امنيت و آرامش براي مشتريان
بانک ها و فروشگاههاي مجهز به دوربين هاي مدار بسته به مشتريان احساس امنيت و آرامش بيشتري مي دهند.
 
حفاظت از کارکنان شما
دوربينهاي مدار بسته مي توانند کارکنان شما را در برابر خشونت احتمالي مشتريان محافظت کنند و همچنين مي توانند سندي جهت مقابله با اتهامات دروغ و خلاف واقع باشند تا امنيت کسب و کار و کارکنان شما را تامين کنند.
 
کارسازنت با سالها سابقه فعاليت در زمينه طراحي و اجراي سيستم هاي امنيتي مبتني بر دوربين مدار بسته و انجام بيش از هزار پروژه مرتبط با سيستمهاي امنيتي آماده ي ارائه ي خدمات متنوعي از جمله مشاوره ، طراحي ، پياده سازي و فروش دوربين مدار بسته و سيستم هاي امنيتي مي باشد.