بازگشت به صفحه قبل
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: 

تلگرام با یک ویژگی جدید آپدیت شد

÷نسخه 5.11 از تلگرام شامل چند ويژگي جديد است که بايستي پيغام‌هاي زمان‌بندي شده و همچنين يادآور را مهم‌ترين آن‌ها دانست.

ماه پيش بود که تلگرام با ارايه 6 ويژگي جديد آپديت شد و حال پس از20 روز، نسخه جديد آن با قابليت‌هايي تازه وارد شده است که مهم‌ترين آن به ارايه پيام‌هاي زمان بندي شده بازمي‌گردد. با يکديگر اين قابليت جالب را مروري مي‌کنم.

پيام‌هاي زمان بندي شده در تلگرام

در به‌روز رساني قبلي، با نگاه داشتن کليد ارسال پيام، قابليت‌هاي تازه‌اي افزوده شده بود و حال با گرفتن همين دکمه، مي‌توانيد تا زمان ارسال پيام خودتان را تعيين کنيد. بر فرض شما قصد داريد براي يک ساعت آينده و يا حتي يک روز يا هفته بعدي، پيغامي را بفرستيد که هنوز زمانش فرا نرسيده و از سوي ديگر به‌خاطر مشغله فراوان و يا ترس از فراموش کاري، ترجيح مي‌دهيد تا زودتر چنين عمل مهمي را انجام دهيد.

حال به‌راحتي قادر هستيد تا با نگاه داشتن کليد ارسال، تاريخ دقيق فرستادن را تعيين کرده و پس از آن مطمئن باشيد که پيغام‌تان در موعد تعيين شده براي فرد مورد نظر و يا در گروهي که مي‌خواهيد، درج و منتشر خواهد شد.

نکته جالب ديگر اين ويژگي، حالت ريمايندر يا يادآوري کننده است. بدين صورت که شما اگر پيامي را در بخش ذخيره شده خود يا همان Saved Messages بگذاريد، اين مسيج در نقش يادآور براي‌تان ظاهر شده و اخطاري را در صفحه موبايل نمايش مي‌دهد.

مثلا شما يک وقت دکتر داريد يا قرار مهمي که نبايد آن را فراموش کنيد، به‌راحتي متنش را در بخش پيام‌هاي ذخيره شده خود قرار داده و برايش زماني را تعيين مي‌کنيد. در هنگامي که به آن تايم برسيد، تلگرام نوتيفيکيشني را بر روي گوشي ظاهر مي‌کند تا شما قرارتان را به اين راحتي فراموش نکنيد.

البته در اين نسخه از تلگرام، ويژگي‌هاي جديد ديگري همچون ساخت تم‌هاي اختصاصي، بازطراحي گزينه‌هاي پيام، تنظيمات جديد در حريم شخصي و ايموجي‌هاي متحرک بيشتر هم گنجانده شده است و با آپديت پيام رسان خود به اين نسخه جديد، مي‌توانيد از آن‌ها بهره ببريد.

انتهاي خبر
16 شهريور 1398